O společnosti FABERLIC | Kyslíková kosmetika pro vás

Faberlic-společnost-image-životní

Faberlic je největší ruská společnost na trhu přímého prodeje, výrobce unikátní patentované kyslíkové kosmetiky, která dodává kyslík do hlubokých vrstev pokožky. V sortimentu Faberlic je také celá škála přípravků pro péči o pokožku a vlasy, exkluzívní francouzská parfumerie, dekorativní kosmetika, produkty pro domácnost a zdraví, dětské, dámské a pánské oděvy, prádlo, doplňky a obuv.

V roce 2016 společnost začala aktivně spolupracovat s ruskými módními návrháři, velvyslanci obchodní značky se stávají vedoucí ruské divadelní, filmové a estrádní hvězdy.

V roce 2003 společnost vstoupila na mezinárodní trh, dnes obchoduje ve 42 zemích, zastoupení Faberlic byla otevřena ve 20 zemích. V Rusku se společností spolupracuje více než 1 milión Konzultantů. Produkty Faberlic denně používá kolem 8 miliónů spotřebitelů!

Společnost vyrábí více než 8 000 položek produkce, má 32 ruských a zahraničních patentů, je ve světovém žebříčku TOP 100 parfumerních a kosmetických společností, v RF a SNS patří do trojice lídrů na trhu přímých prodejů, ve světovém žebříčku společností přímých prodejů zaujímá 25. místo podle výsledků roku 2019 (podle časopisu Direct Selling News). 

Faberlic má vlastní výrobu založenou na evropských standardech kvality a vybavenou předním ekologickým zařízením, automatickými linkami na výrobu, dávkování a balení kosmetické produkce. Podle úrovně výrobních kapacit a porovnání výrobních ploch závod Faberlic patří mezi největší kosmetické podniky Ruska.  

prod-im

 

Otázka na zástupce společnosti

Proč se kosmetika Faberlic stala dostupnější?

Jak se Společnosti podařilo snížit ceny a zároveň přitom zachovat kvalitu produkce?

Odpověď odborníka: Prakticky každá žena může uvařit chutný oběd, když má peníze a potraviny. Ale učinit to samé a přitom ušetřit domácí rozpočet - k tomu musí mít talent. Stejné je to s kosmetikou. Udělat drahý a dobrý kosmetický produkt není moc složité. Ale vyjímečný, vyvážený ekonomicky i složením a zároveň účinně působící si mohou dovolit nemnohé společnosti na světě.

Spustili jsme několik programů, které učinily naše produkty dostupnější pro spotřebitele. Jen krátce v čem spočívají:

1. Výběr super aktivních látek. Jsme ve stavu trvalého aktivního hledání účinných, a přitom nedrahých složek. Naší závaznou podmínkou pro výběr je klinicky potvrzená účinnost !

2. Nemáme obchodní prostředníky. Vedeme pouze přímé dodávky ke spotřebiteli a vyloučili jsme všechny zprostředkovatele z našeho řetězce!

3. Efektivní konstrukce obalu produktu. Používáme jednoduchý, ale efektivní obal. Obvyklá praxe výroby kosmetických produktů předpokládá, že 70- 80 % (!) jeho ceny je v obalu a jen 20-30 % ve složení produktu. V našem případě je všechno naopak!

4. Optimalizace výrobních procesů. Naše výroba je vybavena nejvýkonnějšími linkami provádějícími automatické balení produktů. Rychlost a optimalizace výrobních procesů dává podstatnou úsporu výrobních nákladů.

5. Naši lidé jsou nejcennějším aktivem! Velmi pečlivě přistupujeme k výběru personálu. Všichni účastníci procesu tvorby produktu jsou vysoce kvalifikovaní, přemýšlející odborníci, kteří znají a milují svoji práci. Každý z nich dělá to, k čemu je určen v tomto procesu. A ti všichni jsou každý den na stráži zájmů našich spotřebitelů. To je hlavní pravidlo našeho systému!

 

ISO-9001

Systémy řízení jakosti používané při vývoji, výrobě a dodávkách dekorativní kosmetiky splňují požadavky mezinárodní normy ISO 9001.

králičí

Posuzování bezpečnosti produktu se určuje pomocí metody "In Vitro". Produkty nejsou testovány na zvířatech.RDSA LogoČlen Asociace přímých prodejců.
PKA logo1

Člen Ruské asociace pro parfémy a kosmetiku.

OFICIÁLNÍ STRÁNKY SPOLEČNOSTI

FABERLIC.COM