ČIŠTĚNÍ POKOŽKY | Kyslíková kosmetika pro vás

O tříkrokovém programu ABC peelingu

abc-piling Řekněte prosím, od jakého věku lze používat enzymový mikropeeling ? Co je třeba znát při jeho používání ?

Mikrodermabraze a enzymový mikropeeling s enzymy z tropického ovoce a diatomovými řasami jsou druhým krokem programu obnovení pokožky, přestože mnozí tento přípravek používají místo peelingu (a to je také možné, protože spojuje efekt mechanického obrušování a enzymový peeling).

Jakého efektu lze dosáhnout při pravidelném používání ? Přípravek vyrovnává povrch pokožky, odlupuje odumřelé buňky, oživuje barvu obličeje, čistí do hloubky póry, stimuluje proces regenerace a obnovení buněk pokožky, odstraňuje loupání pokožky po chemickém peelingu.

Jak používat: naneste na dobře vyčištěnou vlhkou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Promasírujte konečky prstů po dobu 1-2 minut, potom opláchněte teplou vodou a naneste krém SOS-terapie a obnovení pro citlivou pokožku. Nenanášejte na oblast kolem očí a pokožku rtů. Pro maximální efektivitu se doporučuje používat po Chemickém peelingu s AHA kyselinami (krok 1).

Věk 20+: provádět proceduru ne častěji, než 1-2 krát týdně.
Věk 30+: pravidelná péče o pokožku 1-2 krát týdně.
Věk 40+: prvních 5 procedur provádět denně, potom obden. Kúra - 5-10 procedur.

piling_genshina Otázka: Je možné přípravky Faberlic odstranit stopy od akné?

Odpověď: Ano, lze. Pomůže vám komplexní program s AHA kyselinami série Expert.

Krok 1. Chemický peeling s AHA kyselinami (art. 1068).

Naneste gel konečky prstů na celý povrch pokožky obličeje podél masážních linií konečky prstů, přitom zlehka masírujte pokožku. Vyvarujte se zasažení gelem oblasti kolem očí a sliznic, nenanášejte gel na rty. Za 5-10 minut gel opláchněte teplou vodou pomocí houby a osušte pokožku ubrouskem nebo ručníkem.
Doba působení: 5-10 minut.

V případě jemné a citlivé pokožky je třeba začínat od 1 minuty, při každé další proceduře postupně prodlužovat dobu působení až do 10 minut. Pokud to nevyvolává diskomfort a pokožka se dobře adaptovala, potom doba expozice může být ihned zvýšena do 10 minut.

Upozornění!

Při použití preparátu se může vyskytnout lehké pálení, zrudnutí a svrbění pokožky. V případě výrazné reakce je nutné preparát okamžitě smýt chladnou vodou.

Při zasažení očí nebo sliznice nosu je okamžitě opláchněte chladnou vodou.

Po 2-5 procedurách se může vyskytnout olupování pokožky - to je její normální reakce na chemický peeling - pokožka se tak zbavuje starých nepotřebných buněk. Ukončit proceduru v takovém případě není nutné.

Krok 2. Vyrovnávání a odlupování povrchu pokožky – mikrodermabraze a enzymový mikropeeling (art.1218 nebo 1228).

Naneste malé množství mikropeelingu na dobře vyčištěnou vlhkou pokožku obličeje a krku. Promasírujte konečky prstů lehkými kruhovými pohyby zónu v oblasti tváří (ve směru od brady ke spánkům) a zónu čela (od středu ke spánkům). Energickými roztírajícími pohyby ošetřete nos, křídla nosu a zónu brady. Důkladně opláchněte přípravek teplou vodou a osušte pokožku ubrouskem nebo ručníkem.

Doba působení: od 1 do 2 minut v každé zóně (v závislosti na stavu pokožky a její citlivosti).

Upozornění!

Při zasažení přípravkem očí nebo sliznice nosu je okamžitě opláchněte chladnou vodou.

Neprovádějte mikrodermabrazi déle než 2 minuty v každé z vyznačených zón.

Krok 3. Obnovení rovnováhy pokožky po chemickém peelingu a mikrodermabrazi. Ochrana pokožky. SOS terapie a obnovení pro citlivou pokožku art. 1217

Naneste krém podél masážních linií a lehkými pohyby jej rozprostřete po celém povrchu pokožky obličeje.

Otázka:
Je možné používat ABC peeling v létě? Neobjeví se pigmentové skvrny?

Odpověď odborníka: Nejlepší doba pro peeling je podzim a jaro. Dělat ABC peeling v létě se nedoporučuje. Přípravky odlupují svrchní vrstvu pokožky a první období po peelingu pokožka není chráněna, proto pobyt na letním slunci může mít za následek pigmentaci. Jestli je přesto nezbytné v létě udělat peeling, je nutné po proceduře nejméně týden používat ochranný krém proti slunci s vysokým SPF a chránit obličej před přímým slunečním zářením.

Otázka: Lze používat chemický peeling + mikrodermabrazi při výskytu sítě žilek na obličeji?

Odpověď odborníka: Program chemického peelingu lze používat při kuperóze. Doporučení: 1-2 krát týdně, 10 procedur po 5 minutách. Po proceduře určitě naneste oživující kůru s velkou koncentrací vitamínu C, který napomáhá zpevnit žilní stěny.

Jestli vycházíte ven ve sluneční dny, doporučujeme používat ochranný krém proti slunci s SPF 30 nebo 35.

Peeling? Snadno! S novinkou série iSeul

Správné vyčištění je základem komplexní péče. Zbav se špíny, ale zachovej ochrannou bariéru, odstraň odumřelé buňky a otevři cestu aktivním složkám krému, učiň pokožku měkkou a sametovou. Dosáhni vlhkého záření - proslulého korejského efektu "chok-chok"!

Čisti pokožku snadno a bez poranění - s péčí o záři a komfort. Novinka systému korejské péče iSeul působí podle zásad easy kosmetiky: má lehoučkou texturu, pomáhá rychle dosáhnout výsledku a velice jednoduše se používá!

Peelingový gel s výtažkem z řasy Fuligo (0851) šetrně zbavuje pokožku zrohovatělých částeček a pomáhá dosáhnout zdravého záření. Nanes nevelké množství peelingu na suchou, odlíčenou pokožku a masíruj ji do vytvoření žmolků. Opláchni vodou a potom hydratuj pokožku oblíbeným krémem iSeul. Pro maximální účinek gel používej 2-3 krát týdně.

Vstup do E-SHOPU