HYDRATACE pokožky | Kyslíková kosmetika pro vás

Verbena nám pomáhá bojovat s příznaky věku! Patentovaný Komplex Vitalayer® získaný z verbeny vyrovnává povrch pokožky a barvu obličeje, napomáhá redukci vrásek, zabraňuje pigmentaci a činí póry méně viditelnými. Využij sílu rostlin, aby se pokožce vrátila pružnost, záření a kvetoucí vzhled! Přivítej novinku série Verbena – hydratační masku pro ideální hebkost a zdravý odstín pokožky, dokonce i v letním horku.

Hydratační maska (0874) obnovuje rovnováhu vláhy na povrchu pokožky, pomáhá vyhladit vrásky, odstraňuje diskomfort a odlupování. Nanášej ji na vyčištěnou pokožku na 10–15 minut a jestli potřebuješ intenzívní hydrataci, tak ji ponech na noc bez opláchnutí.

Verbena je vhodná pro pokožku libovolného typu a podporuje její přírodní ochranné funkce. Lehká textura krému, mléka nebo masky je vhodná na léto - pokožka zůstane měkká, pružná a hydratovaná. Vyzkoušej novou masku za speciální cenu !

 Hydratační maska na obličej

Vyžij Aktuální Slevy v E-SHOPU

 

I pokožku se sklonem k suchosti a podráždění lze dát do pořádku, i když není času nazbyt !

V sérii Beautylab je rychlé řešení i tohoto problému - vyzkoušej masku s wow efektem výživy a hydratace.

Fóliová maska Hydratace a výživa (0224) byla vytvořena pro suchou a dehydrovanou pokožku. Vrchní vrstva nedovoluje vláze, aby se odpařovala, vytváří mírný termický efekt, otevírá póry a pomáhá aktivním složkám pronikat hlouběji. Výživná emulze se šťávou z aloe, panthenolem a výtažky z kamélie a vilínu.Okamžitě sytí pokožku užitečnými mikroelementy, hydratuje a regeneruje.

Hotovou masku stačí jednoduše vyjmout z obalu a nanést na obličej. Nepotřebuješ další pomůcky, vodu ani čistící přípravky na smývání - zbytek emulze pečlivě vetři do pokožky a ona bude dál působit.

Použij 1–2 krát týdně po 25 minutách, aby byl dosažen efekt zářící, sametové a regenerované pokožky! Vyzkoušej novinku za speciální cenu .

Mimořádná hydratace.

gel transformer série iSeul

Maximum svěžesti a komfortu každý den. Štědrá porce čisté vody a energie pro regeneraci - v kompaktním formátu. To je novinka ze série iSeul, lehký hydratační gel s lehoučkou texturou transformerem, mucinem z hlemýždě a vitaminem В3.

Gel transformer (0875) při dotyku s pokožkou ji okamžitě naplňuje vláhou, obnovuje vodní rovnováhu a osvěžuje. Přípravek má něžnou přirozenou vůni a tající texturu!

Snail extract (mucin z hlemýždě) hluboko hydratuje pokožku a urychluje regeneraci buněk, bojuje se záněty a odlupování, hojí a omlazuje, navrací obličeji zdravou barvu a přirozené záření.

Vitamin В3 činí pokožku elastičtější, snadno proniká do buněk a obnovuje jejich ochranné funkce, bojuje s pigmentací a stopami po akné.

Nanášej gel malými porcemi na suchou vyčištěnou pokožku obličeje - máš k dispozici tento korejský rituál krásy! Použij ho v kompletu s dalšími přípravky série iSeul.

Akční SLEVY v E-SHOPU

 

Karboxyterapie je megapopulární procedura salónů krásy. Během ní se pod pokožku dávkovaně zavádí kysličník uhličitý. Organismus vyhodnotí zvýšení koncentrace CO2 ve tkáních jako nedostatek kyslíku. Z tohoto důvodu začne zvýšené zásobování krví do potřebné oblasti těla nebo obličeje a nasycuje pokožku kyslíkem O2. V důsledku toho se buňky začínají rychleji regenerovat, zmenšují se zánětlivé procesy, zlepšuje se lymfodrenáž, zvyšuje se tonus pokožky, která se stává pružnější. Procedura se užívá jak k léčebným, tak i k preventivním účelům.

Faberlic nabízí svoji variantu karboxyterapie - neinvazní. Tato procedura je výbornou alternativou salónní a je naprosto bezbolestná. Doporučujeme ji provádět 1-2krát týdně pro dosažení stabilního výsledku.

Hydratační balzám změkčuje rohovou vrstvu na povrchu pokožky a odstraňuje odumřelé buňky. Působí pouze v kombinaci s gelem-aktivátorem СО2, který se na něj nanáší. Oba přípravky se oplachují nebo odstraňují ubrouskem po 5–10 minutách. V reakci na nasycení pokožky СО2 se aktivuje mikrocirkulace, zlepšuje se zásobování tkání krví, buňky dostávají zvýšenou porci kyslíku.

Následuje závěrečná etapa - kyslíková maska. Mimochodem, tu lze dělat třeba každý den jako samostatnou beauty proceduru. Pomůže zlepšit lokální mikrocirkulaci, změkčí a hydratuje pokožku, nasytí pokožku kyslíkem.

Využij Akční ceny v E-Shopu

 

Obrovský ekosystém mikroorganismů chrání lidskou pokožku před vpádem infekcí a podporuje aktivitu imunitního systému. Řada Biomica pečuje o mikrobiom, uchovává optimální úroveň kyselosti pokožky pH. Vyzkoušej novinky série: krém-fluidum a regenerační masku smetanu. Jsou vhodné pro všechny typy pokožky včetně citlivé.

Krém-fluid na obličej, ruce a tělo s olejem shea rychle hydratuje pokožku a obnovuje její ochranné funkce. Již za týden používání přípravku zjistíte, že tón obličeje se vyrovnává, nedokonalostí a zčervenání je méně.

Regenerační maska smetana uklidňuje a hydratuje pokožku, podporuje její přirozené ochranné funkce. Obsahuje oblíbené cenné oleje - shea a makadamový - tvé spojence v boji za krásu a mládí.

Mimořádně výhodné ceny v E-SHOPU