MASTNÁ PLEŤ - AKNÉ | Kyslíková kosmetika pro vás

Stav pokožky závisí na řadě vnitřních a vnějších faktorů, které závisí na věku, životního prostředí a způsobu života.

Hlavní příčinou mastného lesku je zvýšená aktivita mazových žláz. Tento jev se nazývá hyperseborea. Charakteristickými příznaky mastné a kombinované pokožky jsou rozšířené póry, mastný lesk na celém povrchu obličeje nebo v T-zóně, černé tečky, mdlý tón, periodicky vznikající bílé nebo červené uhry - Akné.

Společnost Faberlic pod vedením lékařů dermatologů vypracovala program Sebobalance, který je zaměřen na kontrolu mastnoty pokožky a boj s rozšířenými póry.

Rolling gel pro čištění pórů (ROLLING)
Krém pro zúžení pórů (ROSE)
Maska pro hluboké vyčištění (CLAY)

Komplexní program Sebobalance jemně vyčistí a zúží póry,vrátí matný tón pokožce obličeje, zredukuje vznik uhrů a zlepší stav pokožky. Svěř svou krásu a zdraví sérii EXPERT od Faberlic.

 

 

 

 
Rolling gel pro čištění pórů
 
Jemně odlupuje zrohovatělé buňky a čistí póry. Nezraňuje dokonce ani tu nejcitlivější pokožku. Je alternativou mechanického vyčištění obličeje v salónu krásy.
 
289 215 CZK       Art. 7881
 
Koupit
 
Krém pro zúžení pórů
 
Osvobozuje póry od obsahu. Speciální přípravek pro vyrovnávání povrchu pokožky v domácích podmínkách je alternativou laserového broušení pokožky obličeje.
 
Art. 7884         335 239 CZK
 
Koupit
 
 
Maska pro hluboké vyčištění
 
Má antiseborický účinek, odstraňuje zanícení a reguluje aktivitu mazových žláz - je skvělou alternativou salónních masek pro mastnou pokožku.
 
335 239 CZK       Art. 7882
 
Koupit
 
Vyzkoušejte novinky za speciální cenu
 
 
 
SADA 1:
 
SADA 2:
Rolling gel + Krém pro zúžení pórů
 
Rolling gel + Krém pro zúžení pórů + Maska pro hluboké vyčištění
 
Jen za 
624 338 CZK
 
Jen za 
959 483 CZK
 
Koupit
 
Koupit