SPOLUPRÁCE | Kyslíková kosmetika pro vás

"Kosmetika Faberlic vás bude milovat"

Stále nové SUPER AKCE pro vás a vaše přátele !

Banner

Nakupujte levně, dostávejte dárky . Vydělávejte s námi.  

Vyzkoušejte  firmu, která je ve světě přes 20 let, ale na Českém trhu stále novinka. Říká se o ní, že je to "vysoká kvalita za lidové ceny". 

Prohlédněte si e-shop, výběr je obrovský  - unikátní kyslíková kosmetika je bomba a velmi žádaná, prací prášek bezfosfátový, biologicky rozložitelný, Anti alergický, nepoškozuje životní prostředí, atd......Nakupujte po celý rok, je z čeho vybírat za neuvěřitelné ceny. Doporučte obchod Faberlic a vydělávejte s námi velmi slušné provize !

Faberlic je výrobní společnost, která zvolila za metodu odbytu své produkce přímý prodej.

Přímý prodej - to je odbyt zboží od výrobce ke kupujícímu s vynecháním velkoobchodní a maloobchodní sítě. Dnes jsou přímé prodeje nejprogresívnější a nejúčinnější metodou obchodování.

Tato metoda odbytu produkce je výhodná pro všechny.

Je výhodná pro konzultanta. Osoby, které si zvolily spolupráci se Společností, mají možnost získávat doplňující příjem a také mohou budovat vlastní podnik. Spolupráce s Faberlic je nejen výhodná, ale také velmi pohodlná: můžete pracovat v libovolnou dobu, aniž byste vycházeli z domova. Faberlic, to není jen práce, ale mnohostranný kontakt, návštěva různých akcí. Pro mnohé se spolupráce se Společností stala seberealizací.

Přímé prodeje jsou výhodné pro spotřebitele.

Neexistence velkoobchodní a maloobchodní přirážky umožňuje Faberlic nabízet svou produkci za dostupné ceny. Šíření produkce na doporučení prostřednictvím nezávislých Konzultantů má za následek důvěru spotřebitele: "Jsem konzultant společnosti, používám sám(a), líbí se mi a já doporučuji používat tuto produkci i vám". Přímé prodeje jsou výhodné kvůli pohodlnosti a kvalitnímu servisu, který obsahuje osobní předvedení produktů s podrobným popisem jejich vlastností. Kromě toho je to úspora sil a času: Faberlic nabízí kompletní řešení pro celou rodinu, klient může objednat a dostat zboží, aniž by vyšel z domu.
Přímé prodeje jsou tedy nejlepším způsobem nabídky produkce spotřebiteli za dostupnou cenu se zachováním vysoké kvality.

Proč Faberlic?

Kromě již uvedených výhod, Faberlic má 15 kategorií výrobků ve 4 oblastech: domácnost, krása, zdraví, oděvy a doplňky. Je to 5000 druhů zboží! Vydává 18 prodejních katalogů ročně, s více než 1100 výrobků v každém katalogu. Faberlic, to je 5 000 000 spotřebitelů ve 42 zemích!

Můžete být registrovaným Kupujícím, nebo Konzultantem,  je to jen na vás. REGISTRACE JE ZDARMA ! Obě varianty jsou pro vás výhodné  !!

OFICIÁLNÍ STRÁNKY A REGISTRACE PRO NÁKUP VÝROBKŮ FABERLIC ZDE: www.faberlic.com
UPOZOZNĚNÍ ! Při registraci nezapomeňte zaškrtnout "znám konzultanta" a doplnit číslo 712504183 ,získáte tím výhodu mé podpory.
 

PODMÍNKY AKCE jsou různé pro každé období katalogu. Období se mění každých cca 21 dní

Společnost poskytuje mnoho dárků a zvýhodněných cen pro nově registrované,

aby se mohli s úžasnými výrobky seznámit a poznali jejich kvality.

Věrní zákazníci získávají vyšší slevy, dárky, a ještě další bonusy i pro tak výhodné nákupy.

A hlavně !

NAKUPUJEME VÝROBKY ŠETRNÉ K NAŠÍ POKOŽCE, I K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ !

A TO SE VYPLATÍ !!


 PŘI REGISTRACI SI NASTAVTE VLEVO NAHOŘE ČEŠTINU
 
Banner
ZÍSKAT DÁREK - dárky a zvýhodněné sady můžete získávat ve Startovacím programu celých 9 období !!
 
 Faberlic Avto Banner CZ

Zúčastni se spolu s týmem autoprogramu Faberlic a vyber si auto svých snů!

Účastníci: všichni Konzultanti Faberlic žijící a mající strukturu v rámci Faberlic v zemích Evropské unie. Účastníkem programu může být výlučně osoba mající platný řidičský průkaz.

 

MÁM ZÁJEM O SPOLUPRÁCI a INFORMACE
Vyplňte textové pole
Vyberte jednu možnost