SPOLUPRÁCE | Kyslíková kosmetika pro vás

"Kosmetika Faberlic vás bude milovat"

Stále nové SUPER AKCE pro vás a vaše přátele !

Banner

Nakupujte levně, dostávejte dárky a peníze zpět. Vydělávejte s námi. 
 
Vyzkoušejte  firmu, která je ve světě přes 20 let, ale na Českém trhu stále novinka. Říká se o ní, že je to "vysoká kvalita za lidové ceny". 
Prohlédněte oficiální stránky, výběr je obrovský  - kyslíková kosmetika je bomba a velmi žádaná- denní krém 95,- prací prášek bezfosfátový, biologicky rozložitelný, nepoškozuje životní prostředí 145,- balzám na hubnutí, který po použití snižuje chuť k jídlu za 69,- atd......Nakupujte po celý rok, je z čeho vybírat za neuvěřitelné ceny. Faberlic má svá výrobní místa a laboratoře  a díky tomu se produkty dostávají k nám za velmi zajímavé ceny.
Dekorativní kosmetika se vyrábí v Itálii, parfémy navrhují parfumeristé z Francie a produkty na čištění domácnosti se pod přísnou certifikací vyrábí v Německu.
Faberlic splňuje evropské normy kvality a je vybaveno moderním a ekologickým zařízením a automatickými linkami pro výrobu, distribuci a balení kosmetiky. V roce 2010 byla společnost Faberlic certifikována pro ISO 22716: 2007 kosmetiku - správné výrobní postupy (GMP). Všechny výrobky jsou povinně testovány v souladu se státními normami a hygienickými pravidly. Společnost Fabelic je rovněž zahrnuta do státního rejstříku výrobců ekologicky nezávadných výrobků. 
OFICIÁLNÍ STRÁNKY A REGISTRACE PRO NÁKUP VÝROBKŮ FABERLIC ZDE: www.faberlic.com
UPOZOZNĚNÍ ! Při registraci nezapomeňte zaškrtnout "znám konzultanta" a doplnit číslo 712504183 ,získáte tím výhodu mé podpory.
 

PODMÍNKY AKCE jsou různé pro každé období katalogu. Období se mění každých cca 21 dní

Společnost poskytuje mnoho dárků a zvýhodněných cen pro nově registrované,

aby se mohli s úžasnými výrobky seznámit a poznali jejich kvality.

Věrní zákazníci získávají vyšší slevy, dárky, a další bonusy i pro tak výhodné nákupy.

A hlavně ! NAKUPUJEME VÝROBKY ŠETRNÉ K NAŠÍ POKOŽCE, I K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ !

A TO SE VYPLATÍ !!


 PŘI REGISTRACI SI NASTAVTE VLEVO NAHOŘE ČEŠTINU
 

Banner

ZÍSKAT DÁREK - dárky a zvýhodněné sady můžete získávat ve Startovacím programu 9 období