SPOLUPRÁCE | Faberlic - kosmetika kterou si zamilujete

Faberlic

Navigace

"Kosmetika Faberlic vás bude milovat"

Stále nové SUPER AKCE pro vás a vaše přátele !

Nakupujte levně, dostávejte dárky a peníze zpět. Vydělávejte s námi. 
 
Vyzkoušejte  firmu, která je ve světě 21 let, ale na Českém trhu stále novinka. Říká se o ní, že je to "vysoká kvalita za lidové ceny". 
Prohlédněte oficiální stránky, výběr je obrovský  - kyslíková kosmetika je bomba a velmi žádaná- denní krém 95,- prací prášek bezfosfátový, biologicky rozložitelný, nepoškozuje životní prostředí 145,- balzám na hubnutí, který po použití snižuje chuť k jídlu za 69,- atd......Nakupujte po celý rok, je z čeho vybírat za neuvěřitelné ceny. Faberlic má svá výrobní místa a laboratoře  a díky tomu se produkty dostávají k nám za velmi zajímavé ceny.
Dekorativní kosmetika se vyrábí v Itálii, parfémy navrhují parfumeristé z Francie a produkty na čištění domácnosti se pod přísnou certifikací vyrábí v Německu.
Faberlic splňuje evropské normy kvality a je vybaveno moderním a ekologickým zařízením a automatickými linkami pro výrobu, distribuci a balení kosmetiky. V roce 2010 byla společnost Faberlic certifikována pro ISO 22716: 2007 kosmetiku - správné výrobní postupy (GMP). Všechny výrobky jsou povinně testovány v souladu se státními normami a hygienickými pravidly. Společnost Fabelic je rovněž zahrnuta do státního rejstříku výrobců ekologicky nezávadných výrobků. 
OFICIÁLNÍ STRÁNKY A REGISTRACE PRO NÁKUP VÝROBKŮ FABERLIC ZDE: www.faberlic.com
UPOZOZNĚNÍ ! Při registraci nezapomeňte zaškrtnout "znám konzultanta" a doplnit číslo 712504183 ,získáte tím výhodu mé podpory.
 

PODMÍNKY AKCE

Zaregistruj se a učiň objednávku
nad 1000 CZK  v období od 11. do 24. února.

Bonus 500 CZK se automaticky použije k objednávce,
zaplať zbývající částku.

Při následné objednávce od 25. února do 17. března
získej vůni dle výběru* za 0 CZK !!!

 

Jestliže je objednávka menší než 1000 CZK, použít bonus 500 CZK nelze.
Ale zůstane uchován na účtu do 17. března a může být aktivován.
Využij ho při libovolném nákupu od 1000 CZK.

 
* Výběr jednoho ze 3 dárků   Valentin Yudashkin
              

DÁMSKÁ PARFÉMOVÁ VODA FABERLIC BY VALENTIN YUDASHKIN GOLD

Přepychová a vytříbená vůně, doslova jako šaty z kolekce proslulého couture. Je utkána z hebkého sametu květů: jasmínu, hyacintu, otočníku a fialky. Pudrové tóny a ušlechtilé dřevité odstíny v základu završují elegantní vzhled.

Art. 3003

Cena: 959 CZK  v akci jako dárek za 0,- CZK

ZÍSKAT DÁREK
 

PÁNSKÁ PARFÉMOVÁ VODA FABERLIC BY VALENTIN YUDASHKIN

Vůně se podobá klasickému obleku - přepychový a vytříbený nadčasový módní etalon. Dřevité odstíny santalu a cedru zahalují lehkým oparem a pačuli a teplé tóny ambry vytvářejí dlouhou, přitažlivou dochuť.

Art. 3227

Cena: 959 CZK  v akci jako dárek za 0,- CZK

ZÍSKAT DÁREK
 

DÁMSKÁ PARFÉMOVÁ VODA FABERLIC BY VALENTIN YUDASHKIN ROSE

Mistr vůni zasvětil okouzlujícím milovnicím módy zkušenou výšivkou z nejjemnějších květinových motivů: konvalinky, pivoňky, leknínu a bramboříku. Něžný, romantický vzhled doplňují průzračné aquatické tóny a graciézní pižmový základ.

Art. 3004

Cena: 959 CZK  v akci jako dárek za 0,- CZK

ZÍSKAT DÁREK