PROČ SPOLUPRACOVAT | Kyslíková kosmetika pro vás

ZAČNI SPOLUPRACOVAT S FABERLIC A PROFITUJ Z REKLAMY SPOLEČNOSTI

Faberlic je výrobní společnost, která působí na trhu přímých prodejů již více než 20 let. To, že se společnost nachází v Rusku ji umožňuje být nezávislou  A to má následně vliv na cenu produkce pro konečného spotřebitele.

Faberlic je mezinárodní společnost, která působí ve 42 zemích. To znamená, že máte možnost zvát ke spolupráci lidi z dalších zemí. Důležité je zmínit, že pro všechny země platí jednotný marketingový plán - to vám umožní snadno spočítat svůj příjem!

Tím, že se stanete Konzultantem společnosti, zahájíte svoji činnost bez investic a rizik. To je přitažlivá nabídka, protože společnost vám zajišťuje požadovanou a kvalitní produkci, reklamu, organizuje logistiku, tvorbu cen a poskytuje prostor pro rozvoj.

Je to naprosto legální podnikání.V začátcích vaší činnosti při malých obratech se peníze připisují na váš Osobní účet Konzultanta v Osobní kanceláři na webu společnosti a těmito penězi můžete zaplatit vaše následné objednávky. Při dalším kariérovém růstu ve společnosti vaše obraty vzrostou. Můžete se stát podnikající fyzickou osobou a rovněž Majitelem Výdejního místa a budete dostávat peněžní odměnu na váš běžný účet v bance.

Faberlic nabízí velice široký sortiment produkce. To umožňuje vyhovět libovolným potřebám lidí výběrem zboží běžné denní spotřeby. V každém katalogu je předloženo více než 1000 druhů produkce v 15 kategoriích.

Spolu s Faberlic můžete vést své podnikání v jakoukoli dobu, aniž byste vycházeli z domova.

Společnost poskytuje významnou pomoc a podporu svým Konzultantům.

Vaše činnost je plně automatizována: od příjmu objednávek do podrobného výkazu.

DŮLEŽITÉ ÚDAJE KE SPOLEČNOSTI FABERLIC

Společnost Faberlic je v seznamu nejlepších společností přímých prodejů a podle názoru časopisu Direct Selling News posílila svoji pozici. Letos jsme dosáhli 25. pozice v žebříčku Global 100 a postoupili tak o 8 míst ve srovnání s minulým rokem v celosvětovém žebříčku !

Středisko vědeckého vývoje

Velkou výhodou naší společnosti je vlastní Středisko vědeckého vývoje. Díky tomu má Společnost 32 patentů a v každém katalogu se objevují nové ultra moderní novinky. Využíváme objevy v kosmetologii, které získaly Nobelovu cenu, a vyrábíme inovační přípravky, které nemají ve světě obdoby.

Vlastní výroba

Faberlic je výrobní společností. Úrovní kapacit a měřítkem výrobních ploch náš závod v Moskvě patří mezi největší kosmetické podniky v Rusku.

A Faberlic je též jedinou ruskou společností, která patří do mezinárodního ratingu "100 největších kosmetických společností na světě".

Proč nám  zákazníci důvěřují?

Chci vám říci, proč Faberlic důvěřují miliony. Podle statistiky: cena, kvalita produkce a její bezpečnost jsou hlavními kritérii při výběru kosmetické produkce, i zboží do domácnosti apod.

Kvalita produkce závisí na složení a  vysokou kontrolou v průběhu výroby. Vysokou kvalitu produkce Faberlic zaručují mezinárodní standardy GMP a ISO*.  A pochopitelně veškeré zboží nabízené v obchodě Faberlic absolvuje povinné testování podle GOST a SanPiN**.

* GMP mezinárodní znak kvality produkce;
ISO
zajišťuje stabilní a vysokou kvalitu produkce.

** GOST - ruské státní normy

SanPiN - ruské hygienické předpisy a normy

Faberlic je ve státním rejstříku podniků vyrábějících čistou a bezpečnou produkci. Neprovádíme testování na zvířatech, používáme biologicky rozložitelné obaly. Naše produkce je ekologická a bezpečná. 

Například prací prášek se skládá z biologicky rozložitelných povrchově aktivních látek a neobsahuje fosfáty poškozující životní prostředí.


Světově proslulí odborníci

S Faberlic spolupracují světoznámí parfuméři: Pierre Bourdon, Thomas Fontaine, Bertrand Duchaufour, Delphine Lebeau, kteří spolupracují s takovými značkami, jako jsou Christian Dior, Escada, Givenchy, FENDI, Sonia Rykiel a další.

S Faberlic rovněž spolupracuje ruská módní návrhářka Aljona Achmadulina. Ta v roce 2007 vyhrála výběrové řízení na vypracování uniformy ruského olympijského týmu. A v roce 2009 se právě ona stala módní návrhářkou soutěže Eurovize.

Od roku 2007 s naší společností spolupracuje ruský umělecký módní návrhář Valentin Judaškin. Přehlídky tohoto módního návrháře probíhají v Paříži, Milánu v Moskvě a jiných metropolích. Práce Judaškina tvoří exponáty Muzea kostýmů v Louvre, i v Kalifornském muzeu módy. V říjnu 2017 představil Faberlic novou módní spolupráci, tentokrát s populárním hvězdným stylistou a módním expertem Alexandrem Rogovým.

 

Prestižní Ocenění
Naše Společnost pravidelně potvrzuje vysokou kvalitu své produkce na různých mezinárodních soutěžích a výstavách. Za 20 let práce společnost Faberlic obdržela více než 30 cen a je držitelkou mnoha prémií.

Společnost je držitelkou 11 parfumérních Oscarů, laureátem každoroční ceny Práva spotřebitelů a kvalita obsluhy, mnohonásobným laureátem soutěže Moje kosmetika organizovaného Ruskou parfumérně-kosmetickou asociací.

V roce 2016 v 7. každoroční soutěži "Práva spotřebitelů a kvalita obsluhy" produkty pro zdraví od Faberlic získaly cenu v nominaci "Zboží lidové spotřeby".
Na mezinárodním fóru Interexposhow v soutěži o nejlepší bytovou a profesionální chemii Křišťálový lotos čistící prostředky série Dům Faberlic vybojovaly zlaté medaile. Společnost rovněž obdržela diplom v nominaci Průlom roku za vysokou kvalitu, cílevědomost a trvalou inovaci produkce.

 

Přímé prodeje - výhodné všem!

Faberlic je výrobní společnost, která zvolila za metodu odbytu své produkce přímý prodej.

Přímý prodej - to je pohyb zboží od výrobce ke kupujícímu s vynecháním velkoobchodní a maloobchodní síťě.

Dnes jsou přímé prodeje nejprogresívnější a nejúčinnější metodou obchodování.

Tato metoda odbytu produkce je výhodná pro všechny.

Přímé prodeje jsou výhodné pro spotřebitele. Neexistence velkoobchodní a maloobchodní přirážky umožňuje Faberlic nabízet svou produkci za dostupné ceny.

Šíření produkce na doporučení prostřednictvím nezávislých Konzultantů má za následek důvěru spotřebitele: "Jsem konzultant společnosti, používám sám(a), líbí se mi a já doporučuji používat tuto produkci i vám". Přímé prodeje jsou výhodné kvůli pohodlnosti a kvalitnímu servisu, který obsahuje osobní předvedení produktů s podrobným popisem jejich osobitostí. Kromě toho je to úspora sil a času: Faberlic nabízí hotová řešení pro celou rodinu, klient může objednat a dostat zboží, aniž by vyšel z domu.
Tedy přímé prodeje jsou nejlepším způsobem nabídky produkce spotřebiteli za dostupnou cenu se zachováním vysoké kvality.

 Je výhodná pro konzultanta. Osoby, které si zvolily spolupráci se Společností, mají možnost získávat doplňující příjem a také mohou budovat vlastní podnik. Spolupráce s Faberlic je nejen výhodná, ale také velmi pohodlná: můžete pracovat, aniž byste vycházeli z domova, v libovolnou dobu. Faberlic, to není jen práce, ale mnohostranný kontakt, návštěva různých akcí. Pro mnohé se spolupráce se Společností stala seberealizací.

Proč Faberlic?

Kromě již uvedených výhod, Faberlic má 15 kategorií produkce ve 4 směrech: domácnost, krása, zdraví, oděvy a doplňky.

Více než 5000 druhů výrobků. Vydává 18 katalogů ročně s více než 1100 výrobků v každém katalogu.

Faberlic má přes 5 000 000 spotřebitelů ve 42 zemích!

Pojď s námi ! Tvůj obchod může mít "pobočky" v celém světě !

REGISTRUJ SE ZDE