VYDĚLÁVEJ S NÁMI | Kyslíková kosmetika pro vás

JAK ZAČÍT DOSAHOVAT PŘÍJMU BEZ INVESTIC?

konsultants-image-3

Každý z nás alespoň jednou slyšel, jak je složité otevřít svůj podnik: musí se najít investoři, mít počáteční kapitál nebo si vzít úvěr v bance, riskovat vlastní i cizí prostředky... Faberlic vám nabízí podnikání 21. století - bez investic a rizik.

Registrace ve Faberlic je bezplatná, proto vše, co potřebujete do začátku, je vyplnit dotazník na webu, získat individuální registrační číslo a heslo ke vstupu do osobní kanceláře!

Podnikání s Faberlic je vaším vkladem do budoucnosti. V období internetu a sociálních sítí se bude rozvíjet pouze podnikání s lidskou tváří založené na čestných vzájemných vztazích. Podnikání, ve kterém se lidé nadchnou pro svoji věc a budou reprezentovat svou komunitu. Podnikání, ve kterém lídři neskrývají tajemství úspěchu a ochotně se dělí o své vědomosti s ostatními.

 

JAKÝ BUDE VÁŠ ZISK? ZVOLTE SI VY!

animalista1676-565-1

Faberlic vám nabízí několik variant spolupráce. Po registraci ve společnosti si můžete vybrat:

  • Být VIP kupujícím a získat možnost získávat kvalitní produkty pro domácnost, krásu a zdraví z celého našeho sortimentu s trvalou slevou od 20 % nebo 26 %.
  • Vybudovat ziskový a perspektivní podnik nabízením produktů Faberlic vašim přátelům a známým a jejich pozváním do společnosti. Volbou této cesty dostáváte přístup k neomezeným možnostem růstu!

V počátku vaší cesty ve společnosti se váš příjem skládá ze dvou složek:

1. Šetříte rodinný rozpočet získáním všeho potřebného pro domácnost, krásu a zdraví s velkými slevami.

2. Nabízíte produkty svým klientům (přátelům, známým, kolegům) a získáváte okamžitý zisk - rozdíl mezi katalogovou cenou a cenou Konzultanta.

Dále můžete rozšířit možnosti svého výdělku tím, že pozvete do podnikání všechny, kdo stejně jako vy mají zájem o doplňkový příjem. Podle toho, jak roste váš podnikatelský tým, dostáváte další slevy a bonusy upravené vaším plánem rozvoje. Strategie podnikání ve Faberlic předpokládá, že vaše úspěchy jsou ohodnoceny novými statusy nebo kvalifikacemi (od Ředitele do Generálního Partnera společnosti).

S růstem vašeho statusu rostou i vaše příjmy. Dosažením nových kvalifikací získáváte možnost splnit si všechny své sny! Abyste se stali Konzultantem, nepotřebujete získávat žádné další vzdělání, mít zkušenosti z práce nebo znalosti z podnikání. V každé etapě se setkáte s podporou Mentora (člověka, který vás pozval do podniku) a společnosti, která vám nabízí studijní materiály, semináře a motivační zájezdy.

ANO, CHCI SE REGISTROVAT A VYDĚLÁLAT S FABERLIC   

CHCI VÍC INFORMACÍ