DOMÁCNOST | Kyslíková kosmetika pro vás

DŮM A ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY    Koncentrovaný bioprášek na praní barevného prádla Home Gnome Greenly   Přípravek na mytí nádobí s vůní červeného grapefruitu

PRO NÁKUP V ESHOPU JE NUTNÁ REGISTRACE

 

Vyzkoušej novinky série Faberlic Home na praní. Díky vysoké koncentraci aktivních složek tyto prostředky sta nadlouho. Nedráždí pokožku, plně se z tkanin odstraňují mácháním a samozřejmě dokonale zvládají své úkoly!

Použij aviváž a navždy se rozluč s nepříjemným zápachem ve skříni, tvrdými ručníky a statickou elektřinou, od které je tak těžké ochránit látky ze syntetických vláken.

- Ultraaviváž-balzám Sensitive je vhodná na praní dětského prádla 0+. Vylučuje podráždění jemné pokožky, dodává tkaninám hedvábnost.

- Ultraaviváž Ochrana barvy a vláken díky speciální biologické složce zabraňuje vzniku žmolků, plstnatosti, vybledlosti látek.

- Ultraaviváž s aromakapslemi, které se aktivují v pohybu, Orchidej a kašmír a Dech Provence nadlouho dodají prádlu jemnou vůni a svěžest.

Koncentrované prací gely s aktivními složeními odstraňují rozsáhlá zašpinění a složité skvrny, šetrně pečují o tkaniny, chrání před působením tvrdé vody, uchovávají vlákna a barvu.

- Koncentrovaný prací gel na barevné prádlo chrání před línáním.

- Koncentrovaný prací gel na tmavé prádlo obnovuje intenzitu barev a zabraňuje vzniku našedlého povlaku.

- Koncentrovaný prací gel na bílé prádlo obnovuje bělost a zabraňuje nashromáždění šedého odstínu.

- Koncentrovaný prací gel na speciální tkaniny je určen na vlnu, hedvábí, smíšené a membránové tkaniny, krajky, fleece, mikrovlákno, impregnované tkaniny, péřové bundy. Šetrně čistí jemná vlákna, usnadňuje odstranění složité špíny. Zachovává funkční vlastnosti moderních sportovních materiálů.

Šetři čas pro rodinu - svěř útulnost pomocníkům ze série Faberlic Home. 

Prací prášek Faberlic nepotřebuje představit. Produkt z kategorie "známe, milujeme, používáme" si získal mnoho srdcí, ale my jsme neusnuli na vavřínech! Tým Faberlic obnovil složení populárního prášku společně s německou společností Rohm & Werner, výrobcem profesionálních pracích prostředků. Sloučili jsme nejvyšší úroveň kvality s dostupnou cenou.

Co se stalo? Prášek se vypořádává s komplikovanými skvrnami díky biologicky rozložitelným mycím složkám a přírodním enzymům, odstraňuje zežloutnutí a zešednutí, chrání barvu a strukturu tkanin.

Koncentrovaný produkt působí při nízkých teplotách, zcela se odstraňuje mácháním a má úspornou spotřebu. Ekologické složení je bezpečné pro zdraví dětí a zvířat, nepoškozuje životní prostředí. Je vhodný na praní dětského prádla!

Granulovaná textura nepráší - je bezpečná pro osoby se sklonem k alergiím. Vyber si prášek na světlé (30020) nebo jasně barvené prádlo (30021), s vůní alpské louky (30022) nebo horské svěžesti (30023).

Doplň ho odstraňovačem skvrn (30027), aby ses vypořádala s mimořádně komplikovanými, zažranými skvrnami od šťáv, vína, barev, krve, kosmetiky. Prostředek neobsahuje chlor, fosfáty a aromatizátory a působí již při 30 °C, je vhodný na čištění koberců a čalounění.