DOMÁCNOST | Kyslíková kosmetika pro vás

DŮM A ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY    Koncentrovaný bioprášek na praní barevného prádla Home Gnome Greenly   Přípravek na mytí nádobí s vůní červeného grapefruitu

KOSMETIKA PRO DOMÁCNOST

                                       

NÁDOBÍ, TEXTIL A DOPLŇKY

 

 

 

ZBOŽÍ DO KUCHYNĚ

 

 

 

    
 

NA CESTY

 

 

 

Vyzkoušej novinky série Faberlic Home na praní. Díky vysoké koncentraci aktivních složek tyto prostředky sta nadlouho. Nedráždí pokožku, plně se z tkanin odstraňují mácháním a samozřejmě dokonale zvládají své úkoly!

Použij aviváž a navždy se rozluč s nepříjemným zápachem ve skříni, tvrdými ručníky a statickou elektřinou, od které je tak těžké ochránit látky ze syntetických vláken.

- Ultraaviváž-balzám Sensitive je vhodná na praní dětského prádla 0+. Vylučuje podráždění jemné pokožky, dodává tkaninám hedvábnost.

- Ultraaviváž Ochrana barvy a vláken díky speciální biologické složce zabraňuje vzniku žmolků, plstnatosti, vybledlosti látek.

- Ultraaviváž s aromakapslemi, které se aktivují v pohybu, Orchidej a kašmír a Dech Provence nadlouho dodají prádlu jemnou vůni a svěžest.

Koncentrované prací gely s aktivními složeními odstraňují rozsáhlá zašpinění a složité skvrny, šetrně pečují o tkaniny, chrání před působením tvrdé vody, uchovávají vlákna a barvu.

- Koncentrovaný prací gel na barevné prádlo chrání před línáním.

- Koncentrovaný prací gel na tmavé prádlo obnovuje intenzitu barev a zabraňuje vzniku našedlého povlaku.

- Koncentrovaný prací gel na bílé prádlo obnovuje bělost a zabraňuje nashromáždění šedého odstínu.

- Koncentrovaný prací gel na speciální tkaniny je určen na vlnu, hedvábí, smíšené a membránové tkaniny, krajky, fleece, mikrovlákno, impregnované tkaniny, péřové bundy. Šetrně čistí jemná vlákna, usnadňuje odstranění složité špíny. Zachovává funkční vlastnosti moderních sportovních materiálů.

Šetři čas pro rodinu - svěř útulnost pomocníkům ze série Faberlic Home. 

Pro kulinářská umělecká díla! Novinky Faberlic Home

 

 

Pánve s inovačním nepřilnavým povrchem vyvinutým v Německu je vhodné pro všechny druhy ploten včetně indukčních. Jsou zhotoveny ve třech barvách: avokádové, olivové a terakotové. Pánve avokádové a olivové barvy mají dvouvrstvý povrch, terakotové - třívrstvý. Při zahřívání nádobí nedochází k uvolňování toxických a karcinogenních látek. Lze na něm připravovat zdravé jídlo s minimálním množstvím tuku. Ke koupi jsou dostupné pánve o třech průměrech - 20, 24 a 28 cm.

Ke každé pánvi je poklice. Novinky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, ekologicky čistých materiálů. Silikonový okraj umožňuje poklici použít s nádobím tří různých průměrů - 24/26/28 cm nebo 18/20/22 cm.

Rychle a profesionálně nařezat potraviny pomohou nové nože. Hmotnost a rozměry ostří a rukojeti byly speciálně zvoleny pro snadné krájení. Pevná a stylová rukojeť je zhotovena ze dřeva Pakka - inovačního materiálu z přírodního dřeva a syntetické pryskyřice. Každý nůž má své určení.

Nechceš řezat - nastrouhej! Pomocí univerzálního struhadla 6 v 1. Díky skládacímu mechanismu jej lze pohodlně uložit. A výrazný design umožní, aby struhadlo nezapadlo mezi jinými kuchyňskými doplňky.

POMOCNÍKY DO KUCHYNĚ OBJEDNEJTE ZDE V E-SHOPU

Prací prášek Faberlic nepotřebuje představit. Produkt z kategorie "známe, milujeme, používáme" si získal mnoho srdcí, ale my jsme neusnuli na vavřínech! Tým Faberlic obnovil složení populárního prášku společně s německou společností Rohm & Werner, výrobcem profesionálních pracích prostředků. Sloučili jsme nejvyšší úroveň kvality s dostupnou cenou.

Co se stalo? Prášek se vypořádává s komplikovanými skvrnami díky biologicky rozložitelným mycím složkám a přírodním enzymům, odstraňuje zežloutnutí a zešednutí, chrání barvu a strukturu tkanin.

Koncentrovaný produkt působí při nízkých teplotách, zcela se odstraňuje mácháním a má úspornou spotřebu. Ekologické složení je bezpečné pro zdraví dětí a zvířat, nepoškozuje životní prostředí. Je vhodný na praní dětského prádla!

Granulovaná textura nepráší - je bezpečná pro osoby se sklonem k alergiím. Vyber si prášek na světlé (30020) nebo jasně barvené prádlo (30021), s vůní alpské louky (30022) nebo horské svěžesti (30023).

Doplň ho odstraňovačem skvrn (30027), aby ses vypořádala s mimořádně komplikovanými, zažranými skvrnami od šťáv, vína, barev, krve, kosmetiky. Prostředek neobsahuje chlor, fosfáty a aromatizátory a působí již při 30 °C, je vhodný na čištění koberců a čalounění.

Jenom dobrá společnost. Prostředky proti komárům

Někdo rád odpočívá v lese, vedle řek nebo jezer, jiní jdou do hor, aby si vychutnali přírodu. Jední tráví volné chvíle osamoceni sami se sebou a radují se z překřikování ptáků, šepotu stromů a šplouchání vody, pro jiné je důležité, aby vedle nich byli přátelé nebo rodina, se kterými lze hrát volejbal nebo si vyměňovat novinky. Jaký byste si odpočinek v přírodě nevybrali - pasívní nebo aktivní - důležité je se na něj připravit. Začněte prostředky proti komárům!

V katalogu č. 9 je nové série No Mosquito. Náramek a náplasti proti komárům jsou vyrobeny na bázi éterového oleje citronelly - přírodního prostředku proti hmyzu. Mohou je používat děti od tří let nejvýše osm hodin denně (a celkem působí až 72 hodin). Účinek náramku a náplastí se vztahuje na vzdálenost 40-60 cm. Používat je lze pouze na volném vzduchu a skladovat v originálním obalu.

Náramek proti komárům lze pohodlně nosit na zápěstí, kotníku nebo tašce. Lze nasadit hned dva náramky (avšak ne více) - pro zesílení ochranného účinku. Rozměry doplňku jsou 24,5x1,8, regulují se.

Náplast proti komárům se lepí na oděv, tašku, batoh, obuv... Jenom ne na kůži! Pro zesílení ochranného působení lze používat dvě náplasti najednou.

OBJEDNAT ZDE V E-SHOPU