Garderica-новая-линияNaše výzkumy ukázaly, že ve věku po 40 letech se počet žen se suchou pokožkou zvyšuje o třetinu. Pro ty, kdo potřebuje intenzívní hydrataci a hlubokou výživu, jako doplněk nejoblíbenější série proti stárnutí Garderica, jsme vytvořili speciální řadu pro suchou a velmi suchou pokožku.

Řada se skládá ze 3 produktů (buněčný denní a noční krém a ultravýživné sérum), při jejichž pravidelném používání zajistíte prodlouženou výživu a hydrataci pokožky, chráníte ji před dehydratací a vznikem vrásek, obnovujete schopnost regenerace a ochrany.

Kmenové buňky gardénie stimulují syntézu kolagenu a zmenšují jeho poškození - právě tato látka chrání pokožku před ztrátou pružnosti. Propustnost kapilár se snižuje, stěny cév zpevňují a barva obličeje se stává rovnoměrnější.

Přidali jsme do řady komplex cenných rostlinných olejů a vitaminů – makadamie viditelně regeneruje pokožku a zvyšuje její elastičnost, shea má silné antioxidační účinky, panthenol hydratuje a vyhlazuje pokožku, sezamový olej změkčuje a vyživuje a tím obnovuje ochrannou bariéru, pentavitin změnšuje hloubku vrásek, vyhlazuje povrch a zajišťuje dlouhodobou hydrataci pokožky. A samozřejmě složení je tradičně doplněno o unikátní kyslíkový komplex Novaftem-O2™, který zesiluje působení všech užitečných látek a dopravuje kyslík do hlubokých vrstev pokožky.

Nová řada bude vhodná pro ženy se suchou pokožkou, které často pociťují stažení pokožky a diskomfort a potřebují dodatečnou výživu. Jestliže máte normální nebo kombinovanou pokožku, používejte předchozí řadu přípravků Garderica