KOSMETIKA | Kyslíková kosmetika pro vás

Krásné vlasy jsou tvojí předností. Navrať jim zdraví, a přirozené životní síly! Použij aktivující řadu Expert Pharma, aby se vlasy staly hustými a silnými.

V kolekci profesionálně zaměřené péče o vlasy jsou novinky - pro hustotu a sílu! Komplex D-booster, který přípravky obsahují, probouzí neaktivní vlasové folikuly, stimuluje růst a zpevňuje vlasy. Řada je vhodná pro ženy i muže.

Šampon (1691) bez SLS šetrně čistí a pomáhá aktivním látkám pronikat do každého vlasového folikulu. Při mytí hlavy používej masážní kartáč pro zesílení účinku.

Koncentrát (1693) působí na kořínky, intenzívně je zpevňuje. Vtírej ho do pokožky hlavy po podsušení zrovna umytých vlasů nebo ho nanášej samostatně. Jedna ampule - jedno použití.

Sprej (1692) stimuluje látkovou výměnu v buňkách pokožky hlavy a zpevňuje pás vlasů. Používej ho na suchou a vlhkou pokožku každý den a pro udržovací účinek 1-2 krát týdně.

Chceš dosáhnout maximálního výsledku? Používej přípravky v komplexu!

Ideální tělo je výsledkem trpělivé a plánovité práce. A my jsme připraveni ji učinit o trochu příjemnější! Faberlic předkládá novinku pro modelování postavy s ochlazujícím účinkem. Aktivní složky krému zesilují krevní oběh a látkovou výměnu a tak ti pomáhají zbavit se nadbytečné váhy lehko a přirozeně.

Modelující kryokrém na tělo (1238) lze používat každý den - proti zbytečných centimetrů v problémových místech. Používej ho na břiše, bocích a hýždích. K dosažení rychlejšího viditelného účinku doplňuj kryokrém dalšími produkty řady Ideal Body a intenzívní masáží!

Mentol ochlazuje a tonizuje pokožku. aktivní komplex výtažků z hnědých řas zlepšuje krevní oběh, pomáhá štěpit tukové buňky a snižuje tvorbu nových.

L-carnitine urychluje spalování tuku. Kofein tonizuje pokožku a pomáhá odstranit přebytečnou tekutinu. Allantoin hydratuje a změkčuje, vyrovnává povrch pokožky a vyhlazuje ji.

Vyzkoušej novinku za speciální cenu katalogu č. 11 – se slevou 40 %!

Aktivní modelující krém s ochlazujícím účinkem
 

Aktivní modelující krém s ochlazujícím účinkem

 

Čistit pokožku je nutné po každém domácím barvení - směs se nezbytně dostane na vrchní část čela na hranici růstu vlasů, na krk, konečky uší, spánky a dokonce i ruce! Zejména je obtížné zbavit se stop barvy, když stihly zaschnout a vstřebat se do pokožky. Používají se lidové prostředky, ale jejich používání je nepohodlné, přitom je třeba se smířit s vedlejšími účinky - suchostí, podrážděním a odlupováním.

Vyzkoušej účinnou péči jako v salónu, aniž bys vyšla z domova! Složitý úkol zvládají profesionálové - řešení se najde v naší specializované sérii Expert.

Přípravek na odstranění barvy (1812) šetrně čistí pokožku od zbytků barvících látek, aniž by ji poškozoval a dráždil. Rychlý a spolehlivý účinek - bez vysoušení a doplňujícího úsilí. D-panthenol změkčuje a hydratuje pokožku, zanechává ji nejen čistou, ale rovněž pečovanou. Nanes přípravek na vatový tampon a odstraň zbytky barvy lehkými pohyby - není to složitější než odlíčení!

Novinka již je v katalogu a můžete ji vyzkoušet

Obrovský ekosystém mikroorganismů chrání lidskou pokožku před vpádem infekcí a podporuje aktivitu imunitního systému. Řada Biomica pečuje o mikrobiom, uchovává optimální úroveň kyselosti pokožky pH. Vyzkoušej novinky série: krém-fluidum a regenerační masku smetanu. Jsou vhodné pro všechny typy pokožky včetně citlivé.

Krém-fluid na obličej, ruce a tělo s olejem shea rychle hydratuje pokožku a obnovuje její ochranné funkce. Již za týden používání přípravku zjistíte, že tón obličeje se vyrovnává a nedokonalostí a zčervenání se stává méně.

Regenerační maska smetana uklidňuje a hydratuje pokožku, podporuje její přirozené ochranné funkce. Obsahuje cenné oleje - shea a makadamiový - tvé spojence v boji za krásu a mládí.