OBLEČENÍ A DOPLŇKY | Kyslíková kosmetika pro vás

Barva vášně a potištěné prvky s nejpochopitelnějším smyslem na světě - to je kolekce LOVE. Milujeme život a vážíme si jeho jasných okamžiků! Silné emoce a nefalšované city hledej v ženských siluetách a smělé paletě barev.

Nevíš, s čím kombinovat jasně červené oděvy? Vyber k nim do kompletu nenápadné bílé nebo béžové doplňky a obuv. Nebo prostě sestav jednobarevný červený vzhled!

Sytá barva je vhodná nejen v mimořádných případech, když je třeba k sobě přitáhnout pozornost. Má smysl jí najít místo i v každodenním šatníku. Červené šaty jsou téměř stejně univerzální jako černé, navíc prakticky nevyžadují šperky. Červený kalhotový kostým je způsobem, jak pocítit sebejistotu a dosáhnout úspěchu v kariéře! Červená kombinéza je nestandardním řešením, jak být neopakovatelnou.

Najdi si v kolekci LOVE svoji věc prosáknutou láskou - letos v létě doplní srdci milé džíny, určitě se bude hodit k bílým polobotkám a připomene se, když se náhle bude zdát, že není co obléknout. Od základních rolákův do ultramódních kalhot palazzo - vše, co se bude hodit v teplé sezóně!

Ať je doba strávená doma mimořádná. vzdej se starých vytahaných triček a legín. Vyměň je za oděv, který umožní cítit se sebejistě a zůstávat elegantní dokonce i daleko od hodnotících pohledů.

Speciálně pro tebe jsme připravili pohodlnou a svůdnou kolekci pro spánek a odpočinek naplněnou japonskou grácií a oduševnělostí. Učiní tvůj vzhled ženským, aristokratickým a plným východního koloritu.

Šortky a kalhoty mají gumu v pase. Top a košilka mají úzká regulovatelná ramínka a půvabný výstřih do V. Kimono má odnímací pásek. Díky volnému střihu lze vést domácnost pohodlně a přitom si vychutnávat svůj odraz v zrcadle. Vyber si to, co se ti líbí, mixuj, abys vytvořila stylový domácí vzhled.

Všechny oděvy jsou zhotoveny v aktuálních barvách - modré, zelené, růžová, černé, ze splývavého atlasu s jemným leskem. Krajková ozdoba oděvům dodává vytříbenost a kouzlo.

Doplňků nikdy není dost! Vyber si stylový doplněk k jarnímu vzhledu - proměň se v očekávání jara.

Do minikabelky na tenkém zlatavém řetízku se vejde to nejnutnější. Kompaktní a lehký doplněk lze nosit přes rameno nebo v ruce - v módním formátu miniaturní síťovky. Uvnitř je dost místa pro nevelké dokumenty, bankovky, mobilní telefon.

Klasická peněženka je zároveň módní kabelkou clutch! Hlavní oddělení se zapíná na zip a všechny drobnosti lze držet v široké nakládané kapse s patkou.

Taška na notebook (600570) je neobvyklým doplňkem na cesty a pracovní schůzky. Módní pletená textura, příjemná na omak ekokůže, široký řemen přes rameno činí tašku nejen stylovou, ale také praktickou! Další doplňky nebudou třeba - uvnitř je oddělení na papíry formátu A4 a různé drobnosti.

Pléd s florálním potiskem od módního návrháře (600553) v odstínech modré a béžové se snadno vepíše do romantického, ale i strohého stylu! Lze jej kombinovat se základními oděvy nebo šaty ve stylu casual.