aroma-image-5
Odpověď odborníka: Tradici vytvářet najednou dvě vůně - "pro ni" a "pro něho" - není mnoho let. Prvním, kdo se odhodlal k tomuto experimentu, byl v roce 1985 Calvin Klein, více známý jako návrhář oděvů. Klein vytvořil dámskou vůni Obsession a poté do ní přidal několik pánských tónů a vydal druhou verzi. K překvapení současníků, oblíbené pánské složky se organicky vepsaly do kompozice vytvořené pro ženy. Tak na světlo vyšly první  párové vůně na světě.

Kompozice pro dva se podobají jako manželé, kteří prožili v manželství mnoho let. Přitom každý z nich vyjadřuje svoji pánskou nebo dámskou povahu. Jsou blízké, ale ne identické, podobají se, ale nejsou to dvojčata. Prostě je jim spolu dobře.

Při tvorbě párových vůní parfuméři dělají široké romantické gesto - dávají zamilovaným možnost, aby ještě jednou připomněli jeden druhému, co je důležité při dlouhém odloučení. Jestliže jsou dva blízcí lidé vedle sebe a oba nejsou k parfumerii lhostejní, jejich vůně se mísí do třetí, stejně blízké jim oběma. Něžné city panují na bále - párové vůně ještě jednou demonstrují vaši dojemnou, ale zároveň nerozdílnou jednotu!

Párové vůně Faberlic opatrují vaši upřímnou lásku. Incognito, Urban Legend pro Ni a pro Něho, Beau Monde pro Ni i pro Něho, Donna a Uomo Felice – všechny byly vytvořeny pro oddané ctitele romantiky, věrné partnery a něžné zamilované.