PÉČE O VLASY | Kyslíková kosmetika pro vás

 Neoplachovací pěna-kondicionér na poškozené vlasy Salon Care

Řada Salon Care Chytrý keratin byla vytvořena pro hlubokou regeneraci dokonce i silně poškozených vlasů. Přípravky s inteligentním složením aktivně restaurují a zpevňují strukturu vlasů, činí je pevnějšími a elastičtějšími.

Vlasy vypadají unavené a nevzhledné?

Neoplachovací pěna-kondicionér na poškozené vlasy Salon Care Chytrý keratin je dvoufázovým přípravkem vytvořeným speciálně pro cílenou regeneraci vlasů.

Hydrolyzovaný keratin intenzívně hydratuje vlasy, účinně chrání před vysušením a regeneruje kadeře od kořínků do samých konečků.

Výsledek: krásné, zdravé vlasy bez lámavých konečků, kadeře vypadají upraveně a lesknou se!

 

 VYBER V E-SHOPU A NAKUP VÝHODNĚ I JINÉ ZBOŽÍ V AKCI !

 

 

 

 

 

 

 

 JAK OBNOVIT HUSTOTU VLASŮ?

 jaké přípravky je třeba kombinovat, aby byl dosažen dobrý účinek proti vypadávání vlasů?

– Vše závisí na příčině vypadávání vlasů. Pokud to není hormonální příčina nebo dědičnost, lze doporučit řadu Expert Ever Strong pro intenzívní obnovení. Mimořádnou pozornost si zaslouží elixír na vlasy s amlovým olejem (art. 8970). Lze jej nanášet na 30 minut na všechny vlasy před mytím hlavy. Je to výborný produkt, který vyživuje a regeneruje kořínky a kutikulu vlasů.  

 VYBER V E-SHOPU A NAKUP VÝHODNĚ I JINÉ ZBOŽÍ V AKCI !

 

 

 


NADSTANDARDNÍ PÉČE:

PROČ POTŘEBUJETE BEZSULFÁTOVÝ ŠAMPON?

V sérii Salon Care je nejšetrnějším ze šamponů Faberlic. Neobsahuje sulfáty a to znamená, že je vhodný pro péči o oslabené vlasy.

Sulfáty, přesněji SLS (sodium lauryl sulfate), se přidávají do šamponů, aby se získala bohatá a trvalá pěna. Šampon se SLS hluboce čistí vlasy od kožního tuku, venkovního prachu, zbytků stylingových přípravků, ale k tomu nadzvedává šupinky vlasů. 

To nelze připustit, jestliže jste zrovna absolvovali agresívní proceduru v salónu! Bezprostředně po trvalém obarvení, keratinovém narovnání nebo laminování v salónech se doporučuje použít profesionální kosmetiku bez sulfátů, aby vlasy nebyly stresovány a měly možnost zregenerovat se zevnitř.

Šampón bez sulfátů nevytváří tak dobře pěnu a neumyje silně zašpiněné vlasy hned napoprvé.  Můžete potřebovat čas, aby vlasy "přivykly" bezsulfátovou péči, zato potom se přetvářejí, stávají se živějšími, silnějšími, poslušnějšími a vypadají přirozeně. Jemný bezsulfátový šampon je nezbytný i v tom případě, kdy jsou vaše vlasy poškozeny termickou úpravou účesu, staly se lámavými a neposlušnými a vy sníte o tom, vrátit jim krásu a měkkost.

VYBER V E-SHOPU A NAKUP VÝHODNĚ I JINÉ ZBOŽÍ V AKCI !

filler-hair

Co je to filler na vlasy?

Filler je termín z oblasti salónní péče a znamená "výplň". Tak nazývají nejen podkožní injekce s omlazujícím účinkem, bývají fillery i na vlasy - obnovují strukturu zevnitř a zlepšují kvalitu každého vlasu, dodávají kadeřím sílu a lesk.

Filler na vlasy s keratinem působí na zeslabených úsecích – pozná problémová místa a vyplňuje je, činí vlasy silnými a pevnými a navíc snižuje lámavost. Výsledkem je hedvábná hmota pružných a měkkých vlasů. Pro poškozené kadeře jsou fillery opravdovou spásou. Působí rychle, cíleně a viditelně.

Filler lze používat různě - nanášet po celé délce před tvorbou účesu nebo na lámající se konečky během dne. 2-3 kapky přípravku směle přidejte do šamponu nebo masky, abyste zesílili jejich účinek.

VYBER V E-SHOPU A NAKUP VÝHODNĚ I JINÉ ZBOŽÍ V AKCI !

glossy

Jaké přípravky pomohou účinně a bezpečně narovnat vlasy?

– Máme řadu pro hladkost vlasů Expert Shine&Gloss (art. 8971 a 8972). V loňském roku byla uznána za nejlepší v nominaci "Aliance krásy a vědy v přípravcích péče o vlasy". Jestliže tyto produkty používáte pravidelně, tak s časem se vlasy stanou hladšími a rovnějšími, mizí "načechrannost", kterou mnohé ženy tak nemilují.

Při tvorbě účesu používejte doplňkové přípravky s tepelnou ochrannou. Je to šetrnější a rozumnější způsob narovnání vlasů. A navíc, jestli zjistíte, že rovné vlasy nejsou váš styl, budete se moci snadno vrátit k objemným účesům, což nebude tak jednoduché po salónních procedurách.

Nejsme příznivci agresívních procedur pro vlasy a pokožku, protože ve většině případů vedou k těžkým následkům. Lepší je s přírodou nebojovat, ale žít s ní v harmonii.

hair-image-12

Co je to arginin a proč se přidává do barvy?

 Co je to arginin a proč se přidává do barvy?

Odpověď odborníka: je to aminokyselina, látka příbuzná buněčné struktuře vlasů. Doslova látá poškozené úseky vlasového stvolu a obnovuje jeho celistvost doplněním nedostávajícího se bílkoviny keratinu. Na argininem restaurovaný vlas se barva pokládá ideálně rovnoměrně a efekt laminování se dosahuje v maximální kvalitě.

Jako příklad se podívejte na laminovanou knihu. Jestli se použije novinový karton, na jehož povrchu je mnoho nerovností, při tisku se barva "propadá", nerovnoměrně vyplňuje pole tisku a vy vidíte špatně nabarvenou knihu.

Dále ji laminují fólií nebo lakem. V prvním případě mezi fólií a povrchem knihy uvidíte mikroskopická pustá místa, které kazí sytost a krásu barvy. Jestliže se kniha natírá lakem, ten pokrývá karton nerovnoměrně, nerovnosti se zesilují, ztrácí se lesk. Výsledek bude úplně jiný, když vaše kniha bude zhotovena z kvalitního kartonu s ideálně hladkým, rovným povrchem!

Tento příklad názorně vysvětluje princip působení naší nové CC krémové barvy. CC - to je color&correction, což značí barvení a regeneraci vlasů jednou procedurou.

VYBER V E-SHOPU A NAKUP VÝHODNĚ I JINÉ ZBOŽÍ V AKCI !