PÉČE O VLASY | Kyslíková kosmetika pro vás

ARISU - vlasová kosmetika - Novinka

Nejlepší beauty kosmetika musí být mezinárodní, proto společnost Faberlic s radostí spolupracuje s vedoucími odborníky z různých zemí. Nová řada vlasové kosmetiky Arisu byla vytvořena společně s japonskou společností Tsuno. Základem přípravků pro péči o vlasy se staly pravé japonské složky:
-
Fermentovaná rýžová voda má pH příbuzné pokožce hlavy, obsahuje minerály a vitaminy B, C, E. sceluje poškozené šupinky vlasů, činí je silnými a pružnými.
-
Inositol z rýžových otrub - vitamin skupiny B, který má schopnost pronikat hluboko do struktury vlasů, vyživuje je po celé délce a zabraňuje vypadávání.

VÝTAŽEK ZE SAKURY

Sakura je velmi cenným zdrojem antioxidantů, životně důležitých vitaminů, minerálů a organických kyselin. Výtažek z tohoto kvítku obsahuje karoten a kyselinu askorbovou, vitaminy skupiny B nezbytné pro krásu vlasů. Doporučuje se zejména na suché a lámavé vlasy.

Vyživující šampon Sakura pro všechny typy vlasů čistí a hluboko vyživuje vlasy, navrací jim živý lesk.
Vyživující balzám Sakura pro všechny typy vlasů hluboko vyživuje vlasy od samých kořínků do konečků, činí je silnými a zářícími.

VÝTAŽEK Z LOTOSU

Lotos je známý svými výživnými vlastnostmi a vysokým obsahem prospěšných mikroelementů. Díky svým antioxidačním vlastnostem výtažek z lotosu obnovuje strukturu vlasů, tonizuje pokožku hlavy a hydratuje vlasy po celé délce. Doporučuje se zejména na vlnité, obarvené a po chemických procedurách vlasy.

Regenerační maska Lotos pro všechny typy vlasů hluboko proniká do struktury vlasů, vyhlazuje šupinky. Dodává každé kadeři měkkost a hedvábnost.
Regenerační čistící kondicionér Lotos pro všechny typy vlasů jemně odstraňuje nečistoty, vyhlazuje šupinky vlasů, uchovává jasnost barvy. Kondicionér vlasům dodává sílu a lesk, neobsahuje SLS. Používej ho místo šamponu.

VULKANICKÝ POPEL

Japonsko začalo jako první používat vulkanický popel v kosmetice masové výroby. Společnost Tsuno se s námi podělila o svá tajemství, tak vznikla unikátní vulkanická řada Arisu. Produkce má velmi silné absorpční vlastnosti, vytahuje zašpinění a toxiny, zajišťuje hluboké vyčištění vlasů a pokožky hlavy.

Micelární detox-šampon Vulkanický popel pro všechny typy vlasů hluboko čistí vlasy a pokožku hlavy od zbytků stylingových přípravků a dalšího zašpinění. Na dlouhou dobu věnuje pocit svěžesti a čistoty.
Maska-jíl-detox pro pokožku hlavy a vlasy Vulkanický popel zajišťuje hluboké vyčištění vlasů a pokožky hlavy, neutralizuje agresívní působení tvrdé vody a městského prostředí. Vlasy se stávají měkkými, lesklými a vzdušnými. Doporučujeme ji používat v páru s micelárním detox-šamponem ze série Vulkanický popel.

OBJEDNAT MŮŽETE ZDE I BEZ REGISTRACE

Řada Salon Care pro komplexní péči o vlasy

Vždy jste snili o salónní péči v domácích podmínkách?
Je to snadné ! V kolekci
Salon Care je vše potřebné pro barvení a komplexní péči o vlasy přímo u vás doma.
Každá ze tří řad série byla vytvořena speciálně pro určitý typ vlasů a je zaměřena na řešení konkrétních úkolů. Vyberte si to, co potřebujete právě vy, a rozmazlujte se salónní péčí přímo doma!

Sortiment : Barvy na vlasy, Šampony, Balzámy a masky, Séra a spreje

Pro koho jsou určené ? Pro ženy a dívky od 25 do 45 let, které chtějí o sebe pečovat a vybírají si to nejlepší !

Ještě více informací o kolekci SALON CARE najdete ZDE

ZACUCHANÉ VLASY ? TO JE MINULOST !

 Když vlasy vypadají bez života, zacuchávají se a konečky třepí, je čas přijímat rozhodná opatření! Sérum Salon Care z řady Chytrý keratin je speciálně určeno pro cílenou regeneraci vlasů.

Není to program minimu: je to přípravek pro každodenní, ale hloubkovou péči o vlasy. Pomůže vrátit kadeřím zdravý vzhled rychleji. Jestliže trávíš mnoho času v přírodě, používáš fén, kulmu, barvíš si vlasy - bez této novinky se neobejdeš. Pro maximální účinek je lépe tento přípravek používat spolu s dalšími produkty ze stejné řady.

Díky inteligentnímu složení sérum "letuje" roztřepené konečky, zabraňuje lámavosti a odstraňuje zacuchanost.

Sérum nanášej na suché nebo vlhké vlasy. Neoplachuj.

Vyzkoušej novinku 

 VYBER V E-SHOPU A NAKUP VÝHODNĚ I JINÉ ZBOŽÍ V AKCI !

 

 

 JAK OBNOVIT HUSTOTU VLASŮ?

 jaké přípravky je třeba kombinovat, aby byl dosažen dobrý účinek proti vypadávání vlasů?

– Vše závisí na příčině vypadávání vlasů. Pokud to není hormonální příčina nebo dědičnost, lze doporučit řadu Expert Ever Strong pro intenzívní obnovení. Mimořádnou pozornost si zaslouží elixír na vlasy s amlovým olejem (art. 8970). Lze jej nanášet na 30 minut na všechny vlasy před mytím hlavy. Je to výborný produkt, který vyživuje a regeneruje kořínky a kutikulu vlasů.  

 VYBER V E-SHOPU A NAKUP VÝHODNĚ I JINÉ ZBOŽÍ V AKCI !

 

 

 


NADSTANDARDNÍ PÉČE:

PROČ POTŘEBUJETE BEZSULFÁTOVÝ ŠAMPON?

V sérii Salon Care je nejšetrnějším ze šamponů Faberlic. Neobsahuje sulfáty a to znamená, že je vhodný pro péči o oslabené vlasy.

Sulfáty, přesněji SLS (sodium lauryl sulfate), se přidávají do šamponů, aby se získala bohatá a trvalá pěna. Šampon se SLS hluboce čistí vlasy od kožního tuku, venkovního prachu, zbytků stylingových přípravků, ale k tomu nadzvedává šupinky vlasů. 

To nelze připustit, jestliže jste zrovna absolvovali agresívní proceduru v salónu! Bezprostředně po trvalém obarvení, keratinovém narovnání nebo laminování v salónech se doporučuje použít profesionální kosmetiku bez sulfátů, aby vlasy nebyly stresovány a měly možnost zregenerovat se zevnitř.

Šampón bez sulfátů nevytváří tak dobře pěnu a neumyje silně zašpiněné vlasy hned napoprvé.  Můžete potřebovat čas, aby vlasy "přivykly" bezsulfátovou péči, zato potom se přetvářejí, stávají se živějšími, silnějšími, poslušnějšími a vypadají přirozeně. Jemný bezsulfátový šampon je nezbytný i v tom případě, kdy jsou vaše vlasy poškozeny termickou úpravou účesu, staly se lámavými a neposlušnými a vy sníte o tom, vrátit jim krásu a měkkost.

Víc informací o přípravcích řady SALON CARE zde

VYBER V E-SHOPU A NAKUP VÝHODNĚ I JINÉ ZBOŽÍ V AKCI !

filler-hair

Co je to filler na vlasy?

Filler je termín z oblasti salónní péče a znamená "výplň". Tak nazývají nejen podkožní injekce s omlazujícím účinkem, bývají fillery i na vlasy - obnovují strukturu zevnitř a zlepšují kvalitu každého vlasu, dodávají kadeřím sílu a lesk.

Filler na vlasy s keratinem působí na zeslabených úsecích – pozná problémová místa a vyplňuje je, činí vlasy silnými a pevnými a navíc snižuje lámavost. Výsledkem je hedvábná hmota pružných a měkkých vlasů. Pro poškozené kadeře jsou fillery opravdovou spásou. Působí rychle, cíleně a viditelně.

Filler lze používat různě - nanášet po celé délce před tvorbou účesu nebo na lámající se konečky během dne. 2-3 kapky přípravku směle přidejte do šamponu nebo masky, abyste zesílili jejich účinek.

VYBER V E-SHOPU A NAKUP VÝHODNĚ I JINÉ ZBOŽÍ V AKCI !

glossy

Jaké přípravky pomohou účinně a bezpečně narovnat vlasy?

– Máme řadu pro hladkost vlasů Expert Shine&Gloss (art. 8971 a 8972). V loňském roku byla uznána za nejlepší v nominaci "Aliance krásy a vědy v přípravcích péče o vlasy". Jestliže tyto produkty používáte pravidelně, tak s časem se vlasy stanou hladšími a rovnějšími, mizí "načechrannost", kterou mnohé ženy tak nemilují.

Při tvorbě účesu používejte doplňkové přípravky s tepelnou ochrannou. Je to šetrnější a rozumnější způsob narovnání vlasů. A navíc, jestli zjistíte, že rovné vlasy nejsou váš styl, budete se moci snadno vrátit k objemným účesům, což nebude tak jednoduché po salónních procedurách.

Nejsme příznivci agresívních procedur pro vlasy a pokožku, protože ve většině případů vedou k těžkým následkům. Lepší je s přírodou nebojovat, ale žít s ní v harmonii.

hair-image-12

Co je to arginin a proč se přidává do barvy?

 Co je to arginin a proč se přidává do barvy?

Odpověď odborníka: je to aminokyselina, látka příbuzná buněčné struktuře vlasů. Doslova látá poškozené úseky vlasového stvolu a obnovuje jeho celistvost doplněním chybějící bílkoviny keratinu. Na argininem restaurovaný vlas se barva pokládá ideálně rovnoměrně a efekt laminování se dosahuje v maximální kvalitě.

Jako příklad se podívejte na laminovanou knihu. Jestli se použije novinový karton, na jehož povrchu je mnoho nerovností, při tisku se barva "propadá", nerovnoměrně vyplňuje pole tisku a vy vidíte špatně nabarvenou knihu.

Dále ji laminují fólií nebo lakem. V prvním případě mezi fólií a povrchem knihy uvidíte mikroskopická prázdná místa, které kazí sytost a krásu barvy. Jestliže se kniha natírá lakem, ten pokrývá karton nerovnoměrně, nerovnosti se zesilují, ztrácí se lesk. Výsledek bude úplně jiný, když vaše kniha bude zhotovena z kvalitního kartonu s ideálně hladkým, rovným povrchem!

Tento příklad názorně vysvětluje princip působení naší nové CC krémové barvy. CC - to je color&correction, což značí barvení a regeneraci vlasů jednou procedurou.

VYBER V E-SHOPU A NAKUP VÝHODNĚ I JINÉ ZBOŽÍ V AKCI !