PRO DĚTI | Kyslíková kosmetika pro vás

PRO DĚTI - KOSMETIKA I OBLEČENÍ  Mama-Faberlic-2   child-cosmetics

PRO ZVÝHODNĚNÝ NÁKUP V ESHOPU JE NUTNÁ REGISTRACE  

******************************************************************************************************************************************************

Veselit se, hrát si a fantazírovat malé děti umí po celý den. ale přesto je noc nejkouzelnější dobou, kdy se osvobozuje opravdový dětský zázrak. Barevná pyžama kolekce Monsters jsou věrnými přáteli malých snílků. Zábavné potisky příšerek dodají malým snílkům skvělou náladu a pomohou usínat a probouzet se s úsměvem!

Nová kolekce dětských pyžam byla zhotovena z měkkého bavlněného úpletu, velmi jemného a příjemného na omak. Je v nich útulně a teplo, nebrání pohybům a jsou vhodné nejen na spánek, ale i pro aktivní večerní hry. Pro dívky jsme připravili romantickou pastelovou paletu z žlutého, růžového a mátového odstínu a pro chlapce módní červeno-oranžové a modré modely s dobromyslnými a emocionálními postavičkami.

V nové kolekci najdeš i neobvyklou noční košili s asymetrickým spodkem, praktické legíny, teplá trička, široké pyžamové kalhoty i sady pestrých kalhotek s originálním designem. PRO ZVÝHODNĚNÝ NÁKUP V ESHOPU JE NUTNÁ REGISTRACE

Zajíček a medvídek jsou nerozluční, stejně jako jejich malí pánové: okouzlující fantastka Máša a smělý snílek Roman! Oblíbení hrdinové dětství, které trvá právě teď a nesbírá se končit, čekají v nové kolekci doplňků pro malé školáky.

Kdo ochraňuje přezůvky, hlídá u svačinového boxu se snídaní a dává pozor, aby se barevné pastelky z penálu vždy vracely na svá místa? Je to Teddy, medvídek z pohádky, který tolik chce být mezi lidmi! Na batohu pro chlapce je také on - stejně jako jeho kamarádovi Romanovi se mu líbí zkoumat kosmické prostory a nahlížet za obzor. Co je tam v dálce na samém okraji galaxie? Zjistíme na hodinách astronomie!

Kdo chce házet očkem, krásně vázat šálky, dělit se o tajemství s přítelkyněmi a pomáhat všem, komu je těžko? Samozřejmě, že milénu Bunnymu - upřímnému a dojemnému příteli Máši. S ním se copánky zaplétají samy sebou, nakreslené princezny ožívají a nepříjemnosti obcházejí širokým obloukem. Na první hodině mateřského jazyka zjistíme, co je to štěstí!

Kolekce Teddy&Bunny je v katalogu Faberlic. Už jste ji viděli?

PRO ZVÝHODNĚNÝ NÁKUP V ESHOPU JE NUTNÁ REGISTRACE