ZDRAVÍ | Kyslíková kosmetika pro vás

Prospěšné může a musí být chutné! Vyměň bez přemýšlení škodlivou svačinu za tyčinky s polevou Protein Premium Bar bohaté na bílkoviny. Výborně zahánějí pocit hladu a jsou nenahraditelné pro ty, kdo si hlídají postavu: vůbec neobsahují cukr.

Pravidelná spotřeba tyčinek má kladný vliv na stav vlasů, nehtů, pokožky, kloubů, šlach a zdraví jako celku. Tomu přispívá složení produktu, které obsahuje kolagen, vitaminy C,E,B a minerály.

Tyčinky nezabírají mnoho místa, proto je pohodlné brát je s sebou - do práce, na vycházku, na cestu. Vždy jsou po ruce a nepotřebují přípravu: vzal, snědl a pocit hladu jako by ani nebyl! Když je chutná a prospěšná alternativa, tak se tvoje ruka nebude natahovat po čokoládě, a to znamená, nic se neuloží "do zásoby".

Mimochodem, v naší kolekci je celých 8 výrazných příchutí. Pro milovníky plodů - borůvková, jahodová a malinová tyčinka. Máš rád ořechy? Vyber si pistáciovou nebo višně s mandlemi. Táhne tě exotika? Zakousni si banánovou nebo kokosovou. A jestli se nemůžeš vzdát čokolády, sněz tyčinku s příchutí čokolády.

Nezapomínej: tyčinky s polevou nenahrazují plnohodnotné stravování.