ZDRAVÍ | Kyslíková kosmetika pro vás

Všechno rozkousnout - novinka v péči o zuby

Zubní sklovina se může stát méně pevnou a více citlivou kvůli škodlivým návykům, zdravotním problémům, nesprávné výživě nebo péči o ústní dutinu. Demineralizuje se - zuby se stávají náchylnými k zubnímu kazu a rychleji se poškozují.

V sérii Expert Pharma se objevila novinka pro zpevnění skloviny - gelový tmel s aktivním komplexem Omyadent, kyslíkovým komplexem Novaftem O2® a vápníkem.

Aktivní komplex Omyadent obsahuje syntetizovaný analog hydroxylapatitu, základní složky kostní tkáně a tvrdých tkání zubu. Proniká do poškozených míst a pečetí je, působí podobně jako plomba. Při pravidelném používání tmelu se zubní sklovina obnovuje, stává světlejší a hladší a hypercitlivost zubů se snižuje, stejně jako pravděpodobnost vzniku zubního kazu.

Jestli chceš dosáhnout rychlého výsledku, používej gelový tmel dvakrát denně po každém vyčištění zubů. Rozprostři ho po celém povrchu zubů pomocí vatové tyčinky nebo suchým zubním kartáčkem, po půl hodině vypláchni ústa. Pro prevenci přípravek používej 1-2krát týdně.

Gelový tmel pro opravu zubní skloviny Expert Pharma - OBJEDNAT V E-SHOPU

CO JE TO KOSMETICKÁ LÉČBA?

 

Otázka: Jaký je rozdíl mezi kosmeceutikou a konvenční kosmetikou? Má Faberlic takovou kosmetiku?

Odpověď odborníka: Kosmeceutika - to je kosmetika, která zaujímá postavení mezi medicínou a kosmetikou a je určena nejen pro každodenní péči o pleť, ale také pro řešení různých problémů a odchylek. To je ve skutečnosti „lékařská kosmetika“. Mezi produkty společnosti Faberlic patří Cosmeceuticals Expert Pharma.

prebiotiki

Co jsou to prebiotika a k čemu jsou potřebná?

Na povrchu pokožky stále žijí bakterie. A to je dobře, vždyť pomáhají organismu odolávat infekcím a vytvářet kyselý plášť - bariéru k ochraně před vnějším prostředím.

K zachování přirozeného ekologického systému pokožky je nutné pomáhat užitečným bakteriím v činnosti - k tomu existují prebiotika.

Prebiotika jsou látky, které normalizují mikroflóru. Jsou výživným substrátem pro užitečné bakterie a potlačují růst škodlivých.

 

V přítomnosti prebiotik se choroboplodné bakterie a plísně přestanou množit, úroveň pH se stane optimální a ochranný mechanismus pokožky funguje bezvadně. Kosmetika obsahující prebiotika má široké spektrum účinků: vypořádává se s nepříjemnými zápachy, záněty, lupy, je vhodná pro intimní hygienu nebo péči o ústní dutinu.

Prostředky na bázi prebiotik doplnily naši sérii Expert Pharma – hydratují a deodorují, hojí a uklidňují, pomáhají bojovat s infekcemi a zachovávat sebejistotu. Nyní máme biologickou obranu, která působí vždy!

ZDRAVÁ SKLOVINA - ZÁŘIVÝ ÚSMĚV !

Aby byl úsměv krásný a návštěvy zubaře málo časté a krátké, je třeba o zdraví zubů pečovat každý den. Prevence vyžaduje mnohem méně úsilí a času, než dlouhé a únavné léčení! Vyber si svoji pastu v sérii Expert Pharma – proti zubnímu kazu, plaku, zvýšené citlivosti nebo poškození skloviny.

Preventivní zubní pasta Total Repair (1599) obnovuje a zpevňuje poškozenou sklovinu - vyplňuje mikroskopické trhlinky na povrchu, činí zuby pevnějšími. Pasta má rovněž další účinky: ochrana před zubním plakem a kamenem a také boj s baktériemi.

Systém CalciuMax na bázi hydroxyapatitu proniká do mikroskopických pórů zubní skloviny, vyplňuje je a tak obnovuje poškozená místa. Molekula O-CYMEN-5-OL cíleně bojuje s baktériemi a zubním kazem.

 

Prospěšné může a musí být chutné! Vyměň bez přemýšlení škodlivou svačinu za tyčinky s polevou Protein Premium Bar bohaté na bílkoviny. Výborně zahánějí pocit hladu a jsou nenahraditelné pro ty, kdo si hlídají postavu: vůbec neobsahují cukr.

Pravidelná konzumace tyčinek má kladný vliv na stav vlasů, nehtů, pokožky, kloubů, šlach a zdraví jako celku. Tomu přispívá složení produktu, které obsahuje kolagen, vitaminy C,E,B a minerály.

Tyčinky nezabírají mnoho místa, proto je pohodlné brát je s sebou - do práce, na vycházku, na cestu. Vždy jsou po ruce a nepotřebují přípravu: rozbal, sněz a pocit hladu jako by ani nebyl !

Když je k dispozici tato chutná a prospěšná alternativa pochoutky, tak se tvoje ruka nebude natahovat po sladké čokoládě, a to znamená, že se nic neuloží "do zásoby".

Mimochodem, v naší kolekci je celých 8 výrazných příchutí. Pro milovníky plodů - borůvková, jahodová a malinová tyčinka. Máš rád ořechy? Vyber si pistáciovou nebo višně s mandlemi. Táhne tě exotika? Zakousni si banánovou nebo kokosovou. A jestli se nemůžeš vzdát čokolády, sněz tyčinku s příchutí čokolády.

Nezapomínej: tyčinky s polevou nenahrazují plnohodnotnou pestrou vyváženou stravu.  VSTUP DO E-SHOPU A VYBER SI TYTO DOBROTY